Dzialalnosc Gospodarcza Kredyt Finansowanie Pozyczka

Jak łatwo i szybko uzyskać finansowanie dla działalności gospodarczej? – Omiń bank!

 •  5 min read

Prowadzenie działalności gospodarczej bywa nieprzewidywalne. Pustka w księdze zleceń, opóźniona płatność od klienta, zepsuty sprzęt… wszystko to może się z dnia na dzień zachwiać płynnością finansową działalności. Aby biznes nie ucierpiał przedsiębiorcom często pozostaje tylko opcja zaciągnięcia kredytu. I tu zaczynają się schody, ponieważ banki rzadko są tak elastyczne, jak potrzeby finansowe działalności gospodarczych. Co poradzić? 

Gdy potrzeba pieniędzy, potrzeba ich szybko – wkracza FlexKapitał 

Procesy aplikacji o kredyt w banku są długie i pracochłonne. Trzeba stawić się w banku, wypełnić długi wniosek, wygrzebać stertę papierów, raportów i zaświadczeń. No i potem czekać. Nieraz nawet tygodniami. A pustka na koncie świeci. 

Nasze rozwiązanie powstało specjalnie dla nieprzewidywalnych potrzeb działalności gospodarczych. FlexKapitał to elastyczna linia finansowa, którą uzyskasz bez wychodzenia z domu, 100% online w ciągu 24 godzin. Powstała ona także dla przedsiębiorcy, który nie ma czasu ani ochoty zbierać góry dokumentów dla banku, żeby potem czekać tygodniami na (prawdopodobnie negatywną) decyzję.

FlexKapitał Finiata zapewnia szybkość przy każdym kroku, czyli:

 • Szybką rejestrację
 • Szybką decyzję
 • Szybką wypłatę

Jak to działa?

Linia finansowa FlexKapitał to przydzielony limit do nawet 100.000 zł, z którego możesz dowolnie wypłacać pieniądze na firmę przez 6 miesięcy. Gdy potrzebujesz pieniędzy, wypłacasz środki za kliknięciem w przycisk. Znajdą się one na Twoim koncie w ciągu 15 minut. Potem masz możliwość spłaty wypłaconych pieniędzy na raz lub w 6 miesięcznych ratach. Im szybciej spłacasz pożyczkę, tym mniej prowizji za nią płacisz.

Gdy tylko spłacisz choć część finansowania, linia odnawia się o spłaconą kwotę. Środki są od razu znów dostępne do wypłaty. 


Samo wyobrażenie wypełniania tysiąca bankowych wniosków cię przeraża? Mamy dla Ciebie alternatywę – FlexKapitał.

Zgłoś się na darmową konsultację i dowiedz się, czy FlexKapitał pasuje do Twojej firmy! Po wypełnieniu formularza agent obsługi klienta Finiata odezwie się do Ciebie.Jak długo trwa uzyskanie linii?

Sam wniosek o linię finansową został maksymalnie uproszczony i wymaga minimum informacji na temat Twojej firmy, czyli: 

 • NIP
  • Znając Twój NIP wiemy z którą działalnością mamy do czynienia.
 • Dane osobowe przedstawiciela działalności (czyli najprawdopodobniej Twoje)
  • Dla bezpieczeństwa Twojej działalności musimy wiedzieć kto jest upoważniony do podejmowania decyzji na temat Twojej firmy
 • Wyciągi bankowe z firmowego konta lub podłączenie konta z aplikacją Finiata
  • Na podstawie wyciągów bankowych będziemy w stanie określić wysokość linii finansowej dla Twojej działalności

Po wypełnieniu wniosku nasz dział oceny podejmuje decyzję w ciągu maksymalnie 24 godzin, często szybciej. Gdy linia już zostanie przydzielona i zlecisz pierwszą wypłatę, wybrana kwota jest przelewana na Twoje konto przelewem natychmiastowym Express Elixir. Najczęściej już po 15 minutach masz pieniądze na swoim koncie. 

Ile to kosztuje?

Koszt finansowania składa się z dwóch opłat: 

Opłata subskrypcyjna: Czyli symboliczna opłata za gotowość linii finansowej w wysokości 0,333% miesięcznie od wysokości przyznanej linii, płatna co miesiąc, niezależnie od tego, czy korzystasz z linii, czy nie.

Prowizja: Opłata w wysokości 2,6% netto w skali miesiąca (1,43% po odliczeniu podatku z FV), od rzeczywiście wypłaconej kwoty. Nie wypłacasz, nie płacisz. Wypłacasz mniej, płacisz mniej. Liczymy prowizję od dnia finansowania. Pożyczka spłacona po 7 dniach będzie cię więc kosztowała mniej, niż pożyczka spłacona po 30 dniach. 

Nie jesteś pewny, czy FlexKapitał to dobre rozwiązanie dla Twojej działalności gospodarczej? Zadzwoń do nas pod numerem +48 22 307 90 76. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na Twoje pytania, bez wciskania kitu. 

Comments 1

 1. Wiktoria pisze:

  Przystępna oferta 🙂

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Zarejestruj się