Header Mask

Nasza historia. Mikrofirma

"Zaczęło się od pomysłu….."


Wszystko zaczęło się od pomysłu na biznes zrodzonego z pasji. Dzięki zaangażowaniu i dobremu przygotowaniu wystartowaliśmy z impetem. Biznes zaczął się kręcić, a klienci byli zachwyceni. Pochłonął nas sukces! Klientów było coraz więcej, ale aby się rozwijać musieliśmy zatrudniać więcej ludzi, zapewnić większe biuro, opłacić większe rachunki. Z początku nie martwiliśmy się tym, sprzedaż przecież rosła a nasi klienci zawsze płacą na czas. Jednak “na czas” nie zawsze oznaczało dokładnie ten czas kiedy tego potrzebujemy. Planowanie płynności finansowej to wyzwanie, szczególnie jak się nie ma w tym doświadczenia. Pomógł w tym faktoring w Finiata. Teraz sami decydujemy o naszej płynności, i nawet niespodziewane koszty nie są już tak zaskakujące gdy jest Finiata.

Więcej

Tak Finiata pomoże Twojej firmie

Otrzymaj pieniądze za fakturę w 24h!

Nie trać czasu czekając tygodniami lub nawet miesiącami, aż kontrahent zapłaci za fakturę. Obracaj swoimi pieniędzmi bezpośrednio po jej wystawieniu.

Rozwijaj swój biznes, kiedy tego chcesz

Chcesz zatrudnić nowych pracowników lub zainwestować w nowy sprzęt? Korzystaj z okazji do rozwoju, kiedy się nadarzy! Nasz faktoring online zapewni Ci potrzebną elastyczność finansową. 

Zapłać bieżące płatności: rachunki, wypłaty, podatki

Prześlij fakturę i nie martw się o własne zobowiązania. Twoi kontrahenci się nie dowiedzą o finansowaniu, ponieważ oferujemy faktoring cichy.

Popraw płynność finansową swojej firmy nie wychodząc z domu

Cały proces faktoringu Finiata, od złożenia wniosku, do zwrotu finansowania, toczy się online. Bez zbędnych papierów, bez terminów z konsultantami. W przypadku pytań wystarczy zadzwonić.

My zapłacimy Twoje faktury

Tak działa Finiata

1

Rejestracja

Zarejestruj się w naszym systemie i podaj kilka informacji o sobie i swojej firmie. Proces 100% online i bez zbędnej papierologii.

2

Faktura

Wgraj nieprzeterminowaną fakturę do naszego systemu i złóż wniosek o finansowanie. Rejestracja i złożenie wniosku nic nie kosztuje.

3

Limit

Otrzymaj darmowy limit faktoringowy i zamiast czekać na kontrahentów, korzystaj ze swoich pieniędzy w ciągu maksymalnie 24 godzin.

Kalkulator Finiata

Ile to kosztuje?

Chcę sfinansować fakturę na

Kwota na fakturze wynosi

Otrzymasz od nas

Tyle to kosztuje:

Od (zawiera VAT)
Koszt po odliczeniu podatku:
Przedstawione w kalkulatorze wyliczenie "Kosztów po odliczeniu podatków" zakłada, że podmiot korzystający z naszych usług jest w stanie odliczyć 19% podatku dochodowego oraz VAT
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego gdyż indywidualne warunku faktoringu uzależnione są od oceny kredytowej. Aby otrzymać wiążącą ofertę należy zarejestrować się w naszym systemie faktoringowym.

Blog

Przydatne wskazówki dla przedsiębiorców

Zajrzyj na naszego bloga czytanego przez tysiące przedsiębiorców w Europie!

Analiza finansowa w praktyce, czyli na jak...

Jeżeli nie jest to Wasza pierwsza wizyta na naszym blogu,...

Przy „Uldze na start” nie trzeba odprowadz...

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerst...

Akta pracownicze – nowe zasady od 2019 roku

Od przyszłego roku zmieniają się przepisy dotyczące przec...

Exit Tax – podatek dla firm, które chcą pr...

W Ministerstwie Finansów trwają prace nad „exit tax”, czy...

Prasa i opinie

Piszą o nas…

Finiata oferuje najbardziej elastyczną ofertę mikrofaktoringu / faktoringu w Polsce. Finiata to połączenie tradycyjnych usług finansowych z nowoczesnymi technologiami - FinTech...

Firma Wiarygodna Finansowo

W ciągu miesiąca z produktu firmy skorzystało ponad 2 tys. podmiotów, które otrzymały ponad 2 mln zł na poczet swoich faktur. Przy tym wartość wszystkich, które trafiły do Finiaty, opiewała na prawie 5 mln zł. Średnio jedna finansowana faktura wynosiła 3,8 tys. zł...

Puls Biznesu

Firma Finiata, europejski lider w mikrofaktoringu online, powstała w Niemczech. Fintech, znany początkowo pod nazwą BlackBill, założył Sebastian Diemer, któremu zależało na stworzeniu zautomatyzowanej technologii, dzięki której freelancerzy oraz przedsiębiorcy z sektora MŚP nie będą musieli stresować się długim oczekiwaniem na przelew i ponaglaniem nieterminowych kontrahentów...

INN:Poland

Mikrofaktoring w Finiacie jest prowadzony na zupełnie innych zasadach niż w typowych bankach: jest dostępny dla podmiotów mniejszych i działających krócej, w tym freelancerów. Faktoring cichy z regresem oznacza, że fakt finansowania faktury jest znany tylko przedsiębiorcy i Finiacie...

Gazeta Prawna

Opinie naszych klientów

howtoemil

Jestem miło zaskoczony na ile szybko przebiegła cała procedura od założenia konto do wypłaty pierwszych faktur. Poza tym, obsługa klienta jest na prawdę na najwyższym poziomie! Polecam każdemu :)

howtoemil
Review 5/5

Jackpol

Zarejestrowalem sie na probe i jestem pod wrazeniem ... sprawnie szybko bez zbednych formalnosci. jetem na tak !

Jackpol
Review 5/5

ipkamery

Polecam firmę Finiata Polska firma godna zaufania wszystkie finansowania są wykonywane ekspresowo nie ma problemu z kontaktem, system jest prosty i przyjemny w obsłudze.

ipkamery
Review 5/5

Antz

To była pierwsza faktura, szybki kontakt i szybka wypłata (kilka godzin). Nie wiem jak będzie z następnymi, ale wstępne doświadczenie jest bardzo pozytywne.

Antz
Ocena 4.7/5

Paweł

Profesjonalnie , szybkość realizacji . Jestem pozytywnie zaskoczony działaniem, z tak szybką reakcją i wsparciem spotkałem się po raz pierwszy . POLECAM

Paweł
Ocena 4.7/5

Aidil

Bardzo dobre rozwiązanie zwłaszcza dla małych firm, które muszą długo czekać na wypłatę pieniędzy. Szybka decyzja, miła obsługa.

Aidil
Ocena 5/5

Daniel

Jestem miło zaskoczony na ile szybko przebiegła cała procedura od założenia konto do wypłaty pierwszych faktur. Poza tym, obsługa klienta jest na prawdę na najwyższym poziomie! Polecam każdemu :)

Daniel
Ocena 5/5

Dołącz do ponad 23000 użytkowników

Nie czekaj na kontrahentów!
Prześlij fakturę, i korzystaj ze swoich pieniędzy w ciągu 24 godzin.