Więcej niż kredyt firmowy? FlexKapitał!

Pieniądze dla Twojej firmy bez wychodzenia z domu!

Pulpit Finiata FlexKapitał
Dowiedz się więcej

Spłacaj limit i korzystaj z pieniędzy ponownie. Płać odsetki tylko za środki, które wypłacisz.

Ile zapłacisz za FlexKapitał?

Otrzymaj decyzję odnośnie finansowania jeszcze dzisiaj!
Kwota, jaką chcesz otrzymać:
W ramach FlexKapitał można otrzymać limit środków do max. 50.000zł. W ramach przyznanego limitu można dobrowolnie wypłacać środki w części lub w całości, bez limitu. W celach kalkulacji opłat założyliśmy wypłatę całości kwoty przyznanego limitu finansowania za jednym razem.
edytuj
Razem do spłaty:
Jest to kwota pożyczki oraz kwota wszystkich opłat wynikających z zaciągniętych należności. Innymi słowami, jest to całkowita kwota, którą należy zwrócić.
Kwota podstawowa
Jest to kwota pożyczki, wypłacona na konto Klienta. Od tej kwoty naliczane są odsetki.
Opłaty
W cenę produktu wliczone są dwa koszty: stała miesięczna opłata abonamentowa w wysokości zaledwie 0.5% oraz należność za korzystanie z limitu: od 1.74% naliczana tylko od faktycznie wykorzystanej kwoty z limitu.
Rzeczywisty koszt
Rzeczywisty koszt" przedstawia kwotę po odliczeniu 19% podatku dochodowego oraz VAT

(po odliczeniu podatków)
Pełny harmonogram spłat
Pokaż

Powyższe obliczenia mają charakter orientacyjny i służą wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowią finalnej oferty lub zaproszenia do zawarcia umowy pożyczki. Ostateczna oferta uzależniona będzie od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

OTRZYMAJ NIEWIĄŻĄCĄ OFERTĘ NA 10 000,00 zł

Co to FlexKapitał i w czym jest lepszy od kredytu firmowego?

FlexKapitał to pierwsza w Polsce odnawialna linia finansowa dla firm, dostępna w 100% online. Możesz wnioskować o nią nie tylko z komputera, ale także z tabletu lub… smartfona. W każdym miejscu, o dowolnej porze - tak, jak Ci wygodnie.
W ramach linii będziesz mógł korzystać z limitu środków od 1000 do 50 000 zł, przeznaczając pieniądze na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością. Klasyczne kredyty firmowe nie pozwalają na taką swobodę. Pożyczkę spłacisz wygodnie - jednorazowo lub ratalnie. Każda wpłata na rachunek odnowi limit. Finiata nalicza odsetki wyłącznie od wypłaconych środków. To jednak nie wszystko. Im szybciej zwrócisz środki, tym niższą prowizję zapłacisz. Przejrzysta formuła - z korzyścią dla Twojej firmy.

  • 100% online

    Ekspresowy wniosek

  • Odnawialny limit

    Od 1000 do 50000 zł

  • od 1,4% (bez podatków)

    Niski koszt miesięczny

100% online

Ekspresowy wniosek

Wypełnienie wniosku o FlexKapitał nie zajmie Ci dłużej niż 7 minut. Do otrzymania linii wystarczy dowód tożsamości i wyciągi z firmowego konta. Pożyczaj bez stresu i zbędnych formalności.

Odnawialny limit

Od 1000 do 50000 zł

Poczekaj na decyzję, zaakceptuj ofertę i ciesz się zastrzykiem gotówki na firmowe wydatki. Wypłacaj wynagrodzenia, kupuj towar, inwestuj - tylko od Ciebie zależy na co przeznaczysz kapitał.

od 1,4% (bez podatków)

Niski koszt miesięczny

Dbaj o firmowy budżet, nie przepłacaj. Sięgając po FlexKapitał, zapłacisz odsetki wyłącznie za środki, z których skorzystasz. A do tego, im szybciej zwrócisz pieniądze, tym niższą prowizję naliczymy. Który klasyczny kredyt firmowy to potrafi?

Kredyt firmowy?

FlexKapitał to elastyczna i wygodna pożyczka dla Twojej firmy - na dowolny cel

Zadbaj o finansową płynność swojego biznesu

Nieprzewidziane wydatki zdarzają się w najmniej odpowiednim momencie. Z FlexKapitałem nie będą Ci straszne. Zadbaj o finansową płynność swojego biznesu, zyskaj środki na inwestycje i bieżące plany. Pożyczaj bez stresu, spłacaj wygodnie.

Wypłacaj pieniądze wtedy, kiedy będą najbardziej potrzebne

Z finansowego limitu FlexKapitał możesz korzystać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wypłacaj środki, kiedy będą najbardziej potrzebne. Bez konieczności składania kolejnych wniosków kredytowych i oczekiwania na decyzję banku.

Elastyczne spłaty FlexKapitał Finiata

Spłacaj elastycznie – tak, jak Ci wygodnie

FlexKapitał możesz spłacać ratalnie lub jednorazowo. Każda spłata odnawia limit, z którego możesz korzystać ponownie. Nawet przez okres 6 miesięcy. Wygodne? Zdecydowanie tak!

Szybka decyzja – szybka wypłata

Sięgając po FlexKapitał, wypełnisz wniosek w ciągu 7 minut, a decyzję dostaniesz nawet w ciągu 24 godzin. Bez zbędnych formalności, stosu dokumentów i zbędnego stresu.

Tak działa Finiata

Wygodna pożyczka dla firmy - na bieżące wydatki, inwestycje, zobowiązania podatkowe.

1

Zarejestruj się

Chcesz otrzymać pieniądze jak najszybciej? Zarejestruj się i wypełnij wniosek w 7 minut. W pełni online, bez formalności i dokumentów finansowych.

2

Otrzymaj limit

Zaakceptuj ofertę i ciesz się limitem finansowym w kwocie do 50 000 zł! Wypłacaj tyle, ile potrzebujesz. Zapewnij firmie bezpieczną przyszłość.

3

Spłacaj i odnawiaj

Każda spłata linii finansowej odnawia limit. Dzięki temu możesz znów korzystać z pożyczonych środków. Aż przez 6 miesięcy. Bardziej elastycznie, niż kredyt firmowy.

Opinie naszych klientów

Agnieszka

Review 5/5

Bardzo szybka obsługa, wszystko online bez wychodzenia z biura. Decyzja szybsza niż się spodziewaliśmy.

opineo

Jackpol

Review 5/5

Zarejestrowalem sie na probe i jestem pod wrazeniem ... sprawnie szybko bez zbednych formalnosci. jetem na tak !

opineo

ipkamery

Review 5/5

Polecam firmę Finiata Polska firma godna zaufania wszystkie finansowania są wykonywane ekspresowo nie ma problemu z kontaktem, system jest prosty i przyjemny w obsłudze.

opineo

Antz

Ocena 4.7/5

To była pierwsza faktura, szybki kontakt i szybka wypłata (kilka godzin). Nie wiem jak będzie z następnymi, ale wstępne doświadczenie jest bardzo pozytywne.

opineo

Paweł

Ocena 4.7/5

Profesjonalnie , szybkość realizacji . Jestem pozytywnie zaskoczony działaniem, z tak szybką reakcją i wsparciem spotkałem się po raz pierwszy . POLECAM

opineo

Aidil

Ocena 5/5

Bardzo dobre rozwiązanie zwłaszcza dla małych firm, które muszą długo czekać na wypłatę pieniędzy. Szybka decyzja, miła obsługa.

opineo

Daniel

Ocena 5/5

Jestem miło zaskoczony na ile szybko przebiegła cała procedura od założenia konto do wypłaty pierwszych faktur. Poza tym, obsługa klienta jest na prawdę na najwyższym poziomie! Polecam każdemu :)

opineo

To proste!

Odblokuj nawet 50.000 zł dla Twojej firmy i przestań martwić się o finanse.