Szybszy i wygodniejszy niż kredyt dla firm.

Do 50 000 zł w 24 godziny. Na bieżące wydatki fimowe i inwestycje.

Pulpit Finiata FlexKapitał
Dowiedz się więcej

Płać odsetki tylko za środki, które wykorzystasz. Spłacaj wygodnie, odnawiaj limit i korzystaj z niego ponownie.

Ile to kosztuje?

Otrzymaj decyzję odnośnie finansowania jeszcze dzisiaj!
Kwota, jaką chcesz otrzymać:
W ramach FlexKapitał można otrzymać limit środków do max. 50.000zł. W ramach przyznanego limitu można dobrowolnie wypłacać środki w części lub w całości, bez limitu. W celach kalkulacji opłat założyliśmy wypłatę całości kwoty przyznanego limitu finansowania za jednym razem.
edytuj
Razem do spłaty:
Jest to kwota pożyczki oraz kwota wszystkich opłat wynikających z zaciągniętych należności. Innymi słowami, jest to całkowita kwota, którą należy zwrócić.
Kwota podstawowa
Jest to kwota pożyczki, wypłacona na konto Klienta. Od tej kwoty naliczane są odsetki.
Opłaty
W cenę produktu wliczone są dwa koszty: stała miesięczna opłata abonamentowa w wysokości zaledwie 0.5% oraz należność za korzystanie z limitu: od 1.74% naliczana tylko od faktycznie wykorzystanej kwoty z limitu.
Rzeczywisty koszt
Rzeczywisty koszt" przedstawia kwotę po odliczeniu 19% podatku dochodowego oraz VAT

(po odliczeniu podatków)
Pełny harmonogram spłat
Pokaż

Powyższe obliczenia mają charakter orientacyjny i służą wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowią finalnej oferty lub zaproszenia do zawarcia umowy pożyczki. Ostateczna oferta uzależniona będzie od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

OTRZYMAJ NIEWIĄŻĄCĄ OFERTĘ NA 10 000,00 zł

FlexKapitał - to coś więcej niż zwykły kredyt dla firm

FlexKapitał to nowoczesna pożyczka w formie odnawialnej linii finansowej. Szybsza i bardziej elastyczna niż kredyt dla firm. Wniosek złożysz w ciągu 7 minut, a decyzję dostaniesz nawet w ciągu 24 godzin! Sięgając po FlexKapitał, zyskasz limit w kwocie od 1000 do 50 000 zł i będziesz mógł korzystać z niego nawet przez 6 miesięcy. Pożyczkę spłacisz jednorazowo lub ratalnie, a każda spłata odnowi limit. Odsetki zapłacisz jedynie od środków, z których skorzystasz - bez haczyków i dodatkowych warunków. FlexKapitał to bezpieczne, wygodne i szybkie pieniądze na bieżącą działalność i rozwój Twojej firmy. Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na naszego bloga!

  • 100% online

    Wypełnij wniosek w 7 minut

  • Decyzja w ciągu

    24h

  • Niski koszt miesięczny

    od 1,41% (bez podatków)

100% online

Wypełnij wniosek w 7 minut

Wniosek o FlexKapitał wypełnisz w ciągu zaledwie 7 minut. W dowolnym miejscu i czasie, w 100% online. Bez zbędnych formalności, stosu dokumentów i zbędnego stresu. Wygodniej niż kiedykolwiek wcześniej.

Decyzja w ciągu

24h

Decyzję o przyznaniu linii finansowej otrzymasz nawet w ciągu 24 godzin. Szybie tempo rozpatrzenia wniosku to kolejny walor FlexKapitału, który pozwala mu górować nad kredytem dla firm.

Niski koszt miesięczny

od 1,41% (bez podatków)

Sięgając po FlexKapitał, zapłacisz odsetki wyłącznie od środków, z których skorzystasz. To jednak nie wszystko. Im szybciej zwrócisz pieniądze, tym mniejszą prowizję naliczy pożyczkodawca. Przejrzysta formuła - z korzyścią dla Twojej firmy.

Kredyt dla firm?

FlexKapitał to coś więcej. Elastyczna, wygodna pożyczka dla firm.

Sięgnij po FlexKapitał i nie martw się nieprzewidzianymi wydatkami

Nieprzewidziane wydatki zdarzają się w najmniej odpowiednim momencie. Z linią finansową FlexKapitał pieniądze będą na wyciągnięcie ręki. Skorzystaj z linii finansowej i porzuć obawy o płynność finansową firmy.

Ciesz się decyzją pożyczkową w ciągu 24 godzin

Przedłużające się oczekiwanie na decyzję kredytową w banku to bolączka wielu przedsiębiorców. Potrzebujesz pieniędzy „na już”. Wybierając FlexKapitał, wypełnisz wniosek w ciągu 7 minut, a decyzję dostaniesz w 24h.

Elastyczne spłaty FlexKapitał Finiata

Wypłacaj pieniądze szybko i wygodnie

FlexKapitał to linia finansowa dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki niej zasilisz firmowe konto w ciągu kilku minut i wygodnie wypłacisz środki na konto firmowe. Łatwe? Zdecydowanie tak!

Spłacaj elastycznie – tak, jak chcesz

Linię finansową FlexKapitał możesz spłacać tak, jak Ci wygodnie – jednorazowo lub ratalnie. Każda wpłata na konto odnawia limit, z którego możesz korzystać ponownie. Pamiętaj, im szybciej zwrócisz środki, tym niższą prowizję zapłacisz.

Czym Finiata wygrywa z kredytem dla firm?

Elastyczna, wygodna pożyczka dla Twojej firmy. Na dowolny cel, w 100% online.

1

Zarejestruj się

FlexKapitał jest zdecydowanie szybszy niż kredyt dla firm. Wniosek wypełnisz już w 7 minut. W pełni online, bez formalności i dokumentów finansowych.

2

Otrzymaj limit

Zaakceptuj ofertę i ciesz się limitem finansowym w kwocie do 50 000 zł! Wypłacaj tyle, ile potrzebujesz. Finansuj bieżące firmowe wydatki i inwestycje.

3

Spłacaj i odnawiaj

Każda spłata linii finansowej odnawia limit. Dzięki temu możesz znów korzystać z wolnych środków. Aż przez 6 miesięcy. Wygodnie i komfortowo jak nigdy wcześniej./span>

Opinie naszych klientów

Agnieszka

Review 5/5

Bardzo szybka obsługa, wszystko online bez wychodzenia z biura. Decyzja szybsza niż się spodziewaliśmy.

opineo

Jackpol

Review 5/5

Zarejestrowalem sie na probe i jestem pod wrazeniem ... sprawnie szybko bez zbednych formalnosci. jetem na tak !

opineo

ipkamery

Review 5/5

Polecam firmę Finiata Polska firma godna zaufania wszystkie finansowania są wykonywane ekspresowo nie ma problemu z kontaktem, system jest prosty i przyjemny w obsłudze.

opineo

Antz

Ocena 4.7/5

To była pierwsza faktura, szybki kontakt i szybka wypłata (kilka godzin). Nie wiem jak będzie z następnymi, ale wstępne doświadczenie jest bardzo pozytywne.

opineo

Paweł

Ocena 4.7/5

Profesjonalnie , szybkość realizacji . Jestem pozytywnie zaskoczony działaniem, z tak szybką reakcją i wsparciem spotkałem się po raz pierwszy . POLECAM

opineo

Aidil

Ocena 5/5

Bardzo dobre rozwiązanie zwłaszcza dla małych firm, które muszą długo czekać na wypłatę pieniędzy. Szybka decyzja, miła obsługa.

opineo

Daniel

Ocena 5/5

Jestem miło zaskoczony na ile szybko przebiegła cała procedura od założenia konto do wypłaty pierwszych faktur. Poza tym, obsługa klienta jest na prawdę na najwyższym poziomie! Polecam każdemu :)

opineo

To proste!

Odblokuj nawet 50.000 zł dla Twojej firmy i przestań martwić się o finanse.