Co to Finiata?

Jesteśmy czymś znacznie więcej niż jedną z naszybciej rozwijających sie w Europie firm oferujących mikrofaktoring. Dzieki nam rozwijać sie mogą firmy, które dotychczas nie miały możliwosci finansowania swojego rozwoju.

Finiata została stworzona przez ludzi. którzy dobrze rozumieją problemy z jakimi borykają sie mniejsze firmy.  To dla nich stworzyliśmy mikrofaktoring, który pozwala nareszcie przywrócić czasową równowagę pomiędzy pracą a zapłatą.

Tworząc Finiata pamietaliśmy o tym aby sam proces aplikowania o finansowanie był jak najmniej czasochlonny, a wypłata błyskawiczna. Mniejsze firmy i ich właściciele nie mają czasu na bezsensowne przesyłanie dokumentów czy spotkania z doradcami dlatego cały proces mikrofaktoringu postanowiliśmy przeprowadzać online. 

Założyciele firmy

Naszą firmę stworzyli ludzie od lat związani z branżą Fintech, którzy potrafią stworzyć unikalny i doskonały produkt.

Sebastian Diemer

CEO

Kenan Deniz

CTO

Najlepszy zespół

Niemal co miesiac, przybywa nam kilku pracowników, tak szybko rośniemy na europejskim rynku mikrofaktoringu. W naszym zespole są ludzie z ponad 20 krajów, mówiący rożnymi językami, których łączy pasja tworzenia produktów doskonałych

Poza pracą...

Wspieramy naszych pracowników, aby rozwijali się także poza firmą. Nasi pracownicy koncertują i chodzą razem na koncerty; ścigają się na motorach i dopingują się podczas zawodów. Tworzymy naprawdę świetny zespół!

Chcesz do nas dołaczyć?

Zatrudniamy ludzi wyjątkowych nie tylko ze względu na ich umiejetności ale także na charakter. Szukamy ludzi ciekawych życia i ciekawych innych; z pasją do tego co robią. Jeśli uwazasz, że do nas pasujesz sprawdź kogo aktalnie szukamy

TOP