50 000 zł w 7 minut dla Twojej firmy

Wygodna pożyczka dla firm, bez wychodzenia z domu!

Pulpit Finiata FlexKapitał
Dowiedz się więcej

Atrakcyjne koszty, elastyczne warunki. Każda spłata odnawia limit, a środki możesz wykorzystać ponownie

Ile zapłacę za pożyczkę?

Otrzymaj decyzję odnośnie finansowania jeszcze dzisiaj!

Kwota, jaką chcesz otrzymać:
W ramach FlexKapitał można otrzymać limit środków do max. 50.000zł. W ramach przyznanego limitu można dobrowolnie wypłacać środki w części lub w całości, bez limitu. W celach kalkulacji opłat założyliśmy wypłatę całości kwoty przyznanego limitu finansowania za jednym razem.

edytuj

Razem do spłaty:
Jest to kwota pożyczki oraz kwota wszystkich opłat wynikających z zaciągniętych należności. Innymi słowami, jest to całkowita kwota, którą należy zwrócić.

Kwota podstawowa
Jest to kwota pożyczki, wypłacona na konto Klienta. Od tej kwoty naliczane są odsetki.
Opłaty
W cenę produktu wliczone są dwa koszty: stała miesięczna opłata abonamentowa w wysokości zaledwie 0.5% oraz należność za korzystanie z limitu: od 1.74% naliczana tylko od faktycznie wykorzystanej kwoty z limitu.
Rzeczywisty koszt
Rzeczywisty koszt" przedstawia kwotę po odliczeniu 19% podatku dochodowego oraz VAT

(po odliczeniu podatków)

Pełny harmonogram spłat

Pokaż

Powyższe obliczenia mają charakter orientacyjny i służą wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowią finalnej oferty lub zaproszenia do zawarcia umowy pożyczki. Ostateczna oferta uzależniona będzie od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

OTRZYMAJ NIEWIĄŻĄCĄ OFERTĘ NA 10 000,00 zł

FlexKapitał - nowoczesna pożyczka dla firm

FlexKapitał to pierwsza w Polsce odnawialna linia finansowa dla firm, którą możesz otrzymać szybko i wygodnie, w 100% online. Bez dodatkowych dokumentów formalności i zaświadczeń. Wypełnij wniosek o pożyczkę dla firm już dziś i ciesz się limitem od 1000 aż do 50000 zł. Przelewaj środki na firmowe konto przy pomocy jednego kliknięcia! 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - dokładnie wtedy, kiedy będą najbardziej potrzebne. Pożyczkę możesz spłacić jednorazowo lub w ratach, a każda wpłata odnawia limit. Im szybciej zwrócisz środki, tym mniej za nie zapłacisz. Realizuj firmowe plany i cele z pożyczką dla firm od Finiata!

  • Wypełnij wniosek

    już w 7 minut

  • Na firmowe wydatki

    Od 1000 do 50000 zł

  • od 1,4% (bez podatków)

    Niski koszt miesięczny

Wypełnij wniosek

już w 7 minut

Wniosek wypełnisz szybko i wygodnie - nawet w 7 minut, w 100% online. Nie musisz dostarczać dodatkowych dokumentów ani zaświadczeń. Zarejestruj się na https://my.finiata.pl/, ciesz się extra gotówką i realizuj biznesowe plany.

Na firmowe wydatki

Od 1000 do 50000 zł

Wypełnij wniosek i zyskaj nawet 50 000 zł na firmowe cele. Pieniądze możesz przeznaczyć na bieżące wydatki, okazyjne zakupy lub inwestycje. Wypłacaj wygodnie tyle, ile chcesz i kiedy chcesz, 7 dni w tygodniu.

od 1,4% (bez podatków)

Niski koszt miesięczny

Wygodnie, elastycznie, uczciwie. Z pożyczką dla firm FlexKapitał płacisz prowizję tylko wtedy, jeśli korzystasz z wypłaconych środków. Im szybciej zwrócisz pieniądze, tym mniejsze koszty poniesiesz. Korzystnie? Zdecydowanie tak!

Pożyczka dla firm?

FlexKapitał to nowoczesny limit finansowy dla Twojej firmy

Odblokuj swobodną linię finansowania i odpocznij od stresu

Podatki, zakup towaru, inwestycje. Prowadzenie własnego biznesu niesie za sobą ogrom wyzwań. Dzięki pożyczce FlexKapital zachowasz finansową płynność i zapewnisz firmie bezpieczną przyszłość. 

Sięgaj po gotówkę, kiedy będziesz jej potrzebował

Zapomnij o standardowych pożyczkach, kolejnych wnioskach i konieczności oczekiwania na decyzję. Korzystaj z limitu i wygodnie korzystaj z pieniędzy. Zawsze wtedy, kiedy będą najbardziej potrzebne. 

Elastyczne spłaty FlexKapitał Finiata

Wygodna spłata – raty lub jednorazowo

FlexKapitał to szybka, elastyczna pożyczka dla firmy. Wypełnij wniosek w 7 minut, wypłacaj w minuty, spłacaj w ratach lub jednorazowo. Tak, jak Ci wygodnie. Im szybciej spłacisz, tym mniej zapłacisz

Zdobądź stałe źródło finansowania – prosto z telefonu lub komputera

FlexKapitał to wygoda! Wypłatę pieniędzy z powodzeniem zlecisz przez telefon lub komputer. Podczas spaceru z psem, jazdy pociągiem czy… stania w sklepowej kolejce.

Tak działa Finiata

Wygodna pożyczka dla Twojej firmy

1

Zarejestruj się

7 razy szybciej niż w banku! Wypełnij wniosek w 10 minut. Wygodnie i komfortowo, w 100% online. Ciesz się pieniędzmi, bez formalności i zaświadczeń. 

2

Otrzymaj limit

Zaakceptuj ofertę i ciesz się limitem nawet do 50 000 zł. Realizuj biznesowe cele i plany. Płać prowizję tylko wtedy, kiedy skorzystasz z pieniędzy.

3

Spłacaj i odnawiaj

Każda spłata linii finansowej automatycznie ją odnawia. Zyskaj dostęp do elastycznej formy finansowania i korzystaj z limitu nawet przez 6 miesięcy.

Opinie naszych klientów

Agnieszka

Review 5/5

Bardzo szybka obsługa, wszystko online bez wychodzenia z biura. Decyzja szybsza niż się spodziewaliśmy.

opineo

Jackpol

Review 5/5

Zarejestrowalem sie na probe i jestem pod wrazeniem ... sprawnie szybko bez zbednych formalnosci. jetem na tak !

opineo

ipkamery

Review 5/5

Polecam firmę Finiata Polska firma godna zaufania wszystkie finansowania są wykonywane ekspresowo nie ma problemu z kontaktem, system jest prosty i przyjemny w obsłudze.

opineo

Antz

Ocena 4.7/5

To była pierwsza faktura, szybki kontakt i szybka wypłata (kilka godzin). Nie wiem jak będzie z następnymi, ale wstępne doświadczenie jest bardzo pozytywne.

opineo

Paweł

Ocena 4.7/5

Profesjonalnie , szybkość realizacji . Jestem pozytywnie zaskoczony działaniem, z tak szybką reakcją i wsparciem spotkałem się po raz pierwszy . POLECAM

opineo

Aidil

Ocena 5/5

Bardzo dobre rozwiązanie zwłaszcza dla małych firm, które muszą długo czekać na wypłatę pieniędzy. Szybka decyzja, miła obsługa.

opineo

Daniel

Ocena 5/5

Jestem miło zaskoczony na ile szybko przebiegła cała procedura od założenia konto do wypłaty pierwszych faktur. Poza tym, obsługa klienta jest na prawdę na najwyższym poziomie! Polecam każdemu :)

opineo

To proste!

Odblokuj nawet 50.000 zł dla Twojej firmy i przestań martwić się o finanse.