Finsider nadchodzi

Czy kiedykolwiek martwisz się o przyszłość finansową swojej firmy?
Pomożemy Ci rozwinąć biznes, zapewniając analizy i prognozy finansowe oraz praktyczne porady, dzięki którym będziesz mógł skupić się na tym, co naprawdę ważne!

Zarejestruj się, aby otrzymywać darmowy dostęp do wersji beta naszego narzędzia.

Jak to działa

Najlepszy sposób, aby zrozumieć płynność finansową swojej firmy!

Przejrzysty wgląd w finanse Twojej firmy

Uzyskaj szybki i kompleksowy przegląd wszystkich swoich kont bankowych. Sprawdź swoje przychody i wydatki za pomocą zaledwie kilku kliknięć zamiast spędzać godziny wypełniając arkusz Excela.

Dopasowane do Ciebie porady, oparte na AI

Analizujemy Twoje transakcje bankowe z ostatnich miesięcy i tworzymy prognozy przyszłych dochodów i wydatków. Na podstawie tych informacji generujemy spostrzeżenia i zalecane działania, które pomogą Ci zmienić przyszłość Twojej firmy.

Wiarygodność kredytowa

Oceniamy kondycję finansową Twojej firmy na podstawie jej wiarygodności kredytowej i innych czynników. Pokażemy Ci, jakie działania naprawdę mają wpływ i poprawiają zdolność kredytową. Zwiększy to Twoje szanse na uzyskanie linii finansowej dla Twojej firmy.

Pozytywny wpływ
na Twoją przyszłość finansową

Nasze prognozy finansowe oraz zalecane działania są dostosowane do Twojej indywidualnej sytuacji. Pomożemy Ci podejmować lepsze decyzje dotyczące finansowej przyszłości, abyś mógł zapewnić płynność finansową i rozwój swojego biznesu!

Uzyskaj darmowy dostęp

Zapisz się i zostań jedną
z 500 osób, które wypróbują FlexFlow za darmo
już w kwietniu!

Rejestracja oznacza akceptację polityki prywatności