Chcesz zadbać o rozwój swojej firmy?
Sprawdź cichy faktoring

Wymień faktury na gotówkę już dziś


Nie czekaj 30 czy 90 dni aż Twój klient zapłaci. My wymienimy Twoje faktury sprzedażowe na gotówkę już dziś! Oferujemy zdecydowanie więcej niż tradycyjny mikrofaktoring czy faktoring. Tak naprawdę stworzyliśmy unikalną usługę finansową, pozwalającą na natychmiastową zamianę Twoich faktur na gotówkę. Bez kontaktowania się z Twoim kontrahentem!

Więcej

Tak Finiata wesprze Twoją firmę

Jak dziala cichy faktoring Jak dziala cichy faktoring

Twoja faktura jest płacona natychmiast ✔️

Nie musisz czekać aż do daty płatności (lub często i dłużej…) aby faktury, które wystawiasz, zostały opłacone.

Cichy faktoring dla rosnacej firmy Cichy faktoring dla rosnacej firmy

Możesz szybciej rozwijać firmę ✔️

Kup nowe oprogramowanie, zatrudnij nowych pracowników i inwestuj w rozwój firmy nie czekając, aż kontrahenci wreszcie zapłacą.

dyskrecja bez informowania kontrahentow dyskrecja bez informowania kontrahentow

Dbasz o reputację ✔️

Płać rachunki, pensje na czas i nie martw się zaległościami podatkowymi. Bądź niezależny od nieterminowych partnerów biznesowych.

My zapłacimy Twoje faktury

Tak działa Finiata

1

Rejestracja

Zarejestruj się w naszym systemie i podaj kilka informacji o sobie i swojej firmie. Proces 100% online i bez zbędnej papierologii.

2

Wrzuć fakturę

Wystawioną fakturę zapisz do naszego systemu online, odpowiedz na kilka prostych pytań i już po kilku sekundach otrzymasz indywidualny limit faktoringowy.

3

Limit

Otrzymaj darmowy limit faktoringowy nie czekaj już na kontrahentów! Pieniądze na Twoje konto przesyłane są błyskawicznie po zaakceptowaniu Twojego wniosku.

Kalkulator Finiata

Ile to kosztuje?

Chcę sfinansować fakturę na

Kwota na fakturze wynosi

Otrzymasz od nas

Tyle to kosztuje:

Od (z VAT)
Koszt po odliczeniu podatku:
Przedstawione w kalkulatorze wyliczenie "Kosztów po odliczeniu podatków" zakłada, że podmiot korzystający z naszych usług jest w stanie odliczyć 19% podatku dochodowego oraz VAT
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego gdyż indywidualne warunku faktoringu uzależnione są od oceny kredytowej. Aby otrzymać wiążącą ofertę należy zarejestrować się w naszym systemie faktoringowym.

Blog

Przydatne wskazówki dla przedsiębiorców

Zajrzyj na naszego bloga czytanego przez tysiące przedsiębiorców w Europie!

Ocena kondycji finansowej firmy – ja...

Kondycja finansowa – jak ją zmierzyć? Kiedy jest to niezb...

Analiza zadłużenia — czy długi firmy mogą ...

Sytuację finansową firmy określa nie tylko jej rentowność...

Analiza rentowności i wskaźniki rentownośc...

Analiza rentowności, wskaźnik rentowności kapitału własne...

Analiza płynności finansowej w firmie — ja...

Sprawnie funkcjonująca firma osiąga zyski w długofalowej ...

Prasa i opinie

Piszą o nas…

Finiata oferuje najbardziej elastyczną ofertę mikrofaktoringu / faktoringu w Polsce. Finiata to połączenie tradycyjnych usług finansowych z nowoczesnymi technologiami - FinTech...

Firma Wiarygodna Finansowo

W ciągu miesiąca z produktu firmy skorzystało ponad 2 tys. podmiotów, które otrzymały ponad 2 mln zł na poczet swoich faktur. Przy tym wartość wszystkich, które trafiły do Finiaty, opiewała na prawie 5 mln zł. Średnio jedna finansowana faktura wynosiła 3,8 tys. zł...

Puls Biznesu

Firma Finiata, europejski lider w mikrofaktoringu online, powstała w Niemczech. Fintech, znany początkowo pod nazwą BlackBill, założył Sebastian Diemer, któremu zależało na stworzeniu zautomatyzowanej technologii, dzięki której freelancerzy oraz przedsiębiorcy z sektora MŚP nie będą musieli stresować się długim oczekiwaniem na przelew i ponaglaniem nieterminowych kontrahentów...

INN:Poland

Mikrofaktoring w Finiacie jest prowadzony na zupełnie innych zasadach niż w typowych bankach: jest dostępny dla podmiotów mniejszych i działających krócej, w tym freelancerów. Faktoring cichy z regresem oznacza, że fakt finansowania faktury jest znany tylko przedsiębiorcy i Finiacie...

Gazeta Prawna

Opinie naszych klientów

Agnieszka

Review 5/5

Bardzo szybka obsługa, wszystko online bez wychodzenia z biura. Decyzja szybsza niż się spodziewaliśmy.

opineo

Jackpol

Review 5/5

Zarejestrowalem sie na probe i jestem pod wrazeniem ... sprawnie szybko bez zbednych formalnosci. jetem na tak !

opineo

ipkamery

Review 5/5

Polecam firmę Finiata Polska firma godna zaufania wszystkie finansowania są wykonywane ekspresowo nie ma problemu z kontaktem, system jest prosty i przyjemny w obsłudze.

opineo

Antz

Ocena 4.7/5

To była pierwsza faktura, szybki kontakt i szybka wypłata (kilka godzin). Nie wiem jak będzie z następnymi, ale wstępne doświadczenie jest bardzo pozytywne.

opineo

Paweł

Ocena 4.7/5

Profesjonalnie , szybkość realizacji . Jestem pozytywnie zaskoczony działaniem, z tak szybką reakcją i wsparciem spotkałem się po raz pierwszy . POLECAM

opineo

Aidil

Ocena 5/5

Bardzo dobre rozwiązanie zwłaszcza dla małych firm, które muszą długo czekać na wypłatę pieniędzy. Szybka decyzja, miła obsługa.

opineo

Daniel

Ocena 5/5

Jestem miło zaskoczony na ile szybko przebiegła cała procedura od założenia konto do wypłaty pierwszych faktur. Poza tym, obsługa klienta jest na prawdę na najwyższym poziomie! Polecam każdemu :)

opineo

Dołącz do ponad 23000 użytkowników

Nie czekaj na kontrahentów!
Prześlij fakturę, i korzystaj ze swoich pieniędzy w ciągu 24 godzin.