Nasz produkt tworzą klienci!
Nowe rozwiązania zbudowane w 100%
z myślą o Twojej firmie

Zostań jednym z pierwszych 1000 klientów, którzy otrzymają ekskluzywny dostęp poprzez wzięcie udziału w prostej ankiecie!

Wypełnij ankietę w 3 minuty!
Dowiedz się więcej

Jak to działa?

Biznesowe konto z darmową kartą płatniczą dla Twoich cyfrowych potrzeb

Konto idealne dla małych i średnich firm oraz dla przedsiębiorców indywidualnych. Zarejestruj się w 10 minut i aktywuj dostęp do swojego konta oraz wirtualną kartę płatniczą. Zacznij korzystać od razu, 100% online. Fizyczną kartę wyślemy do Ciebie pocztą w ciągu 2 dni.

Korzyści dla Twojej firmy

Szybsze, łatwiejsze, bardziej praktyczne niż bank, 100% online. Najlepsze konto dla firm.

Błyskawiczne i online

Zarejestruj się i otrzymaj swoją wirtualną kartę w 10 minut. Od razu możesz korzystać ze swojego konta. Obsługa klienta jest dostępna online i telefonicznie i jest lepsza niż w bankach.

Przejrzyste

Stworzyliśmy w pełni przejrzystą usługę, ponieważ tak jak Ty, nie cierpimy ukrytych opłat, skomplikowanych cenników i mikroskopijnych tekstów.

Wygodne

Zbudowaliśmy nasze konto tak, abyś w jak najprostszy sposób znalazł wszystko, czego Ci potrzeba. Na bieżąco słuchamy Twojej opinii by tworzyć rozwiązania jakich potrzebujesz.

Zautomatyzowane

W przeciwieństwie do banków nienawidzimy papierologii, skomplikowanych procesów oraz długiego oczekiwania. Oferujemy w pełni proste i przejrzyste rozwiązania, 100% online, abyś mógł się skupić na tym, co naprawdę ważne dla Twojej firmy.

Jak się zarejestrować?

Tylko 3 proste kroki

1

Otwórz swoje konto

Zarejestruj się i podaj nam podstawowe informacje o Tobie i Twojej firmie. W 10 minut, 100% online
2

Doładuj

Od razu otrzymasz dostęp do Twojego konta i wirtualnej karty - doładowuj ją swobodnie przelewem lub kartą innego banku.
3

Korzystaj

Otrzymaj Twoją piękną kartę Finiata pocztą i korzystaj z niej jakkolwiek chcesz.

Opinie naszych klientów

Agnieszka

Review 5/5

Bardzo szybka obsługa, wszystko online bez wychodzenia z biura. Decyzja szybsza niż się spodziewaliśmy.

opineo

Jackpol

Review 5/5

Zarejestrowalem sie na probe i jestem pod wrazeniem ... sprawnie szybko bez zbednych formalnosci. jetem na tak !

opineo

ipkamery

Review 5/5

Polecam firmę Finiata Polska firma godna zaufania wszystkie finansowania są wykonywane ekspresowo nie ma problemu z kontaktem, system jest prosty i przyjemny w obsłudze.

opineo

Antz

Ocena 4.7/5

To była pierwsza faktura, szybki kontakt i szybka wypłata (kilka godzin). Nie wiem jak będzie z następnymi, ale wstępne doświadczenie jest bardzo pozytywne.

opineo

Paweł

Ocena 4.7/5

Profesjonalnie , szybkość realizacji . Jestem pozytywnie zaskoczony działaniem, z tak szybką reakcją i wsparciem spotkałem się po raz pierwszy . POLECAM

opineo

Aidil

Ocena 5/5

Bardzo dobre rozwiązanie zwłaszcza dla małych firm, które muszą długo czekać na wypłatę pieniędzy. Szybka decyzja, miła obsługa.

opineo

Daniel

Ocena 5/5

Jestem miło zaskoczony na ile szybko przebiegła cała procedura od założenia konto do wypłaty pierwszych faktur. Poza tym, obsługa klienta jest na prawdę na najwyższym poziomie! Polecam każdemu :)

opineo