Nasz produkt tworzą klienci!
Odnawialna linia finansowa z darmową kartą, 100% online

Zostań jednym z pierwszych 1000 klientów, którzy otrzymają ekskluzywny dostęp poprzez wzięcie udziału w prostej ankiecie!

Wypełnij ankietę w 3 minuty!
Dowiedz się więcej

Jak to działa?

Elastyczna linia finansowa z kartą, z której możesz korzystać wszędzie

Linia finansowa dla firm w wysokości od 1.000 do 100.000 zł. Zarejestruj się w 10 minut i 100% online, a decyzję otrzymasz nawet w ciągu 15 minut. Pieniądze masz do dyspozycji natychmiast, możesz z nich korzystać przy pomocy karty wirtualnej. Fizyczną kartę wyślemy do Ciebie pocztą w ciągu 2 dni. Swobodnie korzystaj z pieniędzy, kiedykolwiek i na cokolwiek są Ci one potrzebne. Płać online, wypłacaj gotówkę z bankomatu lub przelewaj środki na swoje konto bankowe.

Korzyści dla Twojej firmy

Pieniądze na rozwój biznesu, poprawę płynności, zapłatę rachunków lub wynagrodzeń

Błyskawiczne i online

W Finiacie wniosek o linię finansową dla Twojego biznesu jest szybszy i łatwiejszy niż w jakimkolwiek innym banku. 100% online.

Przejrzyste

Stworzyliśmy w pełni przejrzystą usługę, ponieważ tak jak Ty, nie cierpimy ukrytych opłat, skomplikowanych cenników i mikroskopijnych tekstów.

Wygodne

Od pierwszego momentu zauważysz, jak prosta Finiata jest w obsłudze. Szybko zapomnisz o swojej nieprzejrzystej bankowości internetowej.

Zautomatyzowane

Wszystkie transakcje oraz faktury są widoczne w Twoim koncie online. Wypłacaj pieniądze z limitu na swoje konto w ciągu kilkunastu minut.

Jak się zarejestrować?

Tylko 3 proste kroki

1

Otwórz swoje konto

Zarejestruj się i podaj nam podstawowe informacje o Tobie i Twojej firmie. W 10 minut, 100% online
2

Doładuj

Od razu otrzymasz dostęp do Twojego konta i wirtualnej karty - doładowuj ją swobodnie przelewem lub kartą innego banku.
3

Korzystaj

Otrzymaj Twoją piękną kartę Finiata pocztą i korzystaj z niej jakkolwiek chcesz.

Opinie naszych klientów

Agnieszka

Review 5/5

Bardzo szybka obsługa, wszystko online bez wychodzenia z biura. Decyzja szybsza niż się spodziewaliśmy.

opineo

Jackpol

Review 5/5

Zarejestrowalem sie na probe i jestem pod wrazeniem ... sprawnie szybko bez zbednych formalnosci. jetem na tak !

opineo

ipkamery

Review 5/5

Polecam firmę Finiata Polska firma godna zaufania wszystkie finansowania są wykonywane ekspresowo nie ma problemu z kontaktem, system jest prosty i przyjemny w obsłudze.

opineo

Antz

Ocena 4.7/5

To była pierwsza faktura, szybki kontakt i szybka wypłata (kilka godzin). Nie wiem jak będzie z następnymi, ale wstępne doświadczenie jest bardzo pozytywne.

opineo

Paweł

Ocena 4.7/5

Profesjonalnie , szybkość realizacji . Jestem pozytywnie zaskoczony działaniem, z tak szybką reakcją i wsparciem spotkałem się po raz pierwszy . POLECAM

opineo

Aidil

Ocena 5/5

Bardzo dobre rozwiązanie zwłaszcza dla małych firm, które muszą długo czekać na wypłatę pieniędzy. Szybka decyzja, miła obsługa.

opineo

Daniel

Ocena 5/5

Jestem miło zaskoczony na ile szybko przebiegła cała procedura od założenia konto do wypłaty pierwszych faktur. Poza tym, obsługa klienta jest na prawdę na najwyższym poziomie! Polecam każdemu :)

opineo