Zdobądź 50.000pln
w 10 minut

Pieniądze dla Twojej firmy bez urwania głowy!

Pulpit Finiata FlexKapitał
Dowiedz się więcej

Nasze ceny są elastyczne. Każda spłata odnawia Twój limit i możesz wykorzystać środki ponownie!

Ile to kosztuje?

Otrzymaj decyzję odnośnie finansowania jeszcze dzisiaj!

Kwota, jaką chcesz otrzymać:
W ramach FlexKapitał można otrzymać limit środków do max. 50.000zł. W ramach przyznanego limitu można dobrowolnie wypłacać środki w części lub w całości, bez limitu. W celach kalkulacji opłat założyliśmy wypłatę całości kwoty przyznanego limitu finansowania za jednym razem.

edytuj

Razem do spłaty:
Jest to kwota pożyczki oraz kwota wszystkich opłat wynikających z zaciągniętych należności. Innymi słowami, jest to całkowita kwota, którą należy zwrócić.

Kwota podstawowa
Jest to kwota pożyczki, wypłacona na konto Klienta. Od tej kwoty naliczane są odsetki.
Opłaty
W cenę produktu wliczone są dwa koszty: stała miesięczna opłata abonamentowa w wysokości zaledwie 0.333% oraz należność za korzystanie z limitu: od 2.91% naliczana tylko od faktycznie wykorzystanej kwoty z limitu.
Rzeczywisty koszt
Rzeczywisty koszt" przedstawia kwotę po odliczeniu 19% podatku dochodowego oraz VAT

(po odliczeniu podatków)

Pełny harmonogram spłat

Pokaż

Powyższe obliczenia mają charakter orientacyjny i służą wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowią finalnej oferty lub zaproszenia do zawarcia umowy pożyczki. Ostateczna oferta uzależniona będzie od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

OTRZYMAJ NIEWIĄŻĄCĄ OFERTĘ NA 10 000,00 zł

Co to jest FlexKapitał?

FlexKapitał to Pierwsza w Polsce Odnawialna Linia Finansowa dla firm w 100% online. Linia finansowa FlexKapitał to przydzielony limit o wysokości od 1.000 do 100.000 zł, z którego możesz dowolnie wypłacać pieniądze na firmę przez 6 miesięcy. Gdy potrzebujesz pieniędzy, wypłacasz środki za kliknięciem w przycisk. Znajdą się one na Twoim koncie w ciągu 15 minut. Potem masz możliwość spłaty wypłaconych pieniędzy w ratach lub na raz. Im szybciej spłacasz pożyczkę, tym mniej prowizji za nią płacisz. Wyjątkową cechą naszej linii finansowej jest jej odnawialność. Gdy spłacisz choć część finansowania, możesz znów korzystać z tej kwoty. Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na naszego bloga!

  • Wniosek online w

    7 minut

  • Otrzymaj linię w wysokości od

    1,000 do 100,000 zł

  • Niska miesięczna prowizja

    od 1,7%

Wniosek online w

7 minut

Złóż wniosek online w jedynie 7 minut. Nie wymagamy zbędnych papierów ani osobistych terminów z konsultantami. Zarejestruj się na https://my.finiata.pl/ i otrzymaj linię finansową FlexKapitał nie wychodząc z domu lub biura.

Zarejestruj się

Otrzymaj linię w wysokości od

1,000 do 100,000 zł

Otrzymaj swobodny dostęp do linii finansowej o wysokości do nawet 100.000 złotych i nie martw się o płynność firmy. Wypłacaj tyle, ile chcesz kiedykolwiek są Ci potrzebne pieniądze. Znajdą się one na Twoim koncie w ciągu kilkunastu minut.

Zarejestruj się

Niska miesięczna prowizja

od 1,7%

Szybko, sprawnie i tanio. Wypłacaj pieniądze w cenie od 0,05% za jeden dzień finansowania. Płacisz prowizję tylko wtedy, gdy rzeczywiście korzystasz z linii FlexKapitał. A do tego, im szybciej spłacisz finansowanie, tym mniej zapłacisz prowizji.

Zarejestruj się